Kde koupit auto

Chystáte-li se koupit si auto, měli byste být velmi obezřetní, protože je třeba dát si pozor hned na několik věcí najednou a to na stav vozidla, na ujeté kilometry, na to zda nebylo vozidlo bourané a podobně. Abyste měli jistotu kvality, vezměte si sebou automechanika, který automobilům rozumí, a nechte jej, ať vám vše zkontroluje.

Známý

Nejlepší, co můžete udělat, je koupit auto od svého známého, protože ten vás jistě nebude chtít okrást, nebo napálit a navíc víte, jak se k autu asi choval a můžete k němu mít důvěru. Pokud tedy víte o někom, kdo ve vašem okolí prodává auto a vám by se toto auto líbilo, spojte se s ním a domluvte se spolu na koupi.

Inzerát

Další možností kde koupit auto, je přes inzerát, což se však moc nedoporučuje, protože nevíte o dotyčném vůbec nic, můžete se lehce stát obětí trestného činu a přijít nejen o auto, ale i o peníze. Pokud chcete koupit auto od někoho cizího, je nutné mezi sebou sepsat kupní smlouvu a s tou potom jít na přepis vozidla na nového majitele.

Klasický bazar

Celkem osvědčený způsob kupování vozidla je koupě v autobazaru, kdy ovšem vybírejte autobazary, které jsou známé, a můžete jim plně důvěřovat. I tak si nechte prohlédnout auto, které kupujete svým vlastním člověkem, automechanikem.

Prověřené ojeté auto u dealera

Poslední možností, kde koupit ojetý automobil, je přímo v autorizované prodejně, kde můžete koupit ojetý nebo předváděcí automobil. Ojeté vozy, prodávané v rámci autorizovaných servisů a dealerů jsou obvykle prohlédnuté zkušeným automechanikem a vy tak budeme mít garanci, že nekupujete zajíce v pytli. Předváděcí vozy jsou prakticky jako nové a dostanete na ně obvykle zajímavou slevu. Př. naleznete níže

https://www.rpz.cz/renault/ojete-vozy/ojete-vozy/

https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/predvadeci-vozy-renault/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *