Nová Dacia Duster – krátká recenze

Automobilka Dacia přišla s novou verzí velmi oblíbeného modelu Duster. Jak se povedl? Níže jsme pro vás vybrali ty nejdůležitější informace.

To dobré zůstalo. Cenovka Nové Dacie Duster se nijak zásadně nepohnula a tak pořád koupíte velice slušné auto za velmi rozumný peníz. Zůstal i pocit z jízdy. Dacia Duster je pořád ten relativně velký vůz, ze kterého je dobře vidět a cítíte se v něm bezpečně. Kvalita jízdy se ještě zlepšila kvalitnějším odhlučněním venkovního hluku. Co se týče pohodlí, tak Dacia se opět o kousek posunula od již velmi pohodlné první řady. Celkově má nyní řidič mnohem více prostoru. Velkým faceliftem prošlo vybavení palubní desky. Nově zde přibylo několik moderních multimediálních systémů a mnoho dalších vylepšení.

Nelze však opomenout ani motor. Dacia Duster je nabízena v několika variantách motorizace – Motor 1,6 SCe 115, Motor 1,2 TCe 125, Motor 1,5 dCi 90 a Motor 1,5 dCi 110. Všechny motory zvládají velmi obstojně nejen jízdu po silnici, kdy je nová Dacia Duster překvapivě hbitá, ale disponuje i výbornými vlastnostmi pro jízdu v terénu.

Rozměry nové DAcia Duster

Nová Dacia Duster rozměry

Motory Dacia Duster

Dacia Duster se stala hitem v ČR, podle toho, jak se povedla i nová řada, lze očekávat, že naopak ještě získá na popularitě. Rozhodně se jedná o velmi kvalitní automobil za dobrou cen. Více na https://www.rpz.cz/dacia/nove-vozy/nove-vozy-dacia/novy-duster/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *